Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Plastry na zmarszczki – jak działają?

Strona główna » Blog » Plastry na zmarszczki – jak działają?

Plastry na zmarszczki pozwalają skutecznie poprawić wygląd skóry i przeciwdziałać naturalnym procesom starzenia. Cieszą się coraz większą popularnością. Jak dokładnie działają? Dlaczego warto je stosować na skórę?

Plastry na zmarszczkiPlastry na zmarszczki - co warto o nich wiedzieć?

Plastry na zmarszczki pomagają hamować naturalne procesy starzenia skóry. To nieinwazyjna metoda, która wygładza skórę i przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek. Plasterki na zmarszczki usuwają zmarszczki, które powstają wraz z wiekiem. Mogą mieć różny kształt, jak i skład. Przybierają formę podłużnych pasków lub zaokrąglonych, dopasowują się do kształtu twarzy. Plastry mimiczne mają postać łezek, które aplikujemy na czoło i kurze łapki.

Plastry na zmarszczki - jak ich używać?

Plastry na zmarszczki należy nakładać na wcześniej oczyszczoną skórę.

Oto krótki opis, jak nakładać plastry silikonowe na zmarszczki:

  • wykonaj demakijaż twarzy,
  • nałóż krem pod oczy i krem przeciwzmarszczkowy, delikatnie masując twarz,
  • zdejmij zabezpieczenie plastrów, a następnie zwilż je wodą w części błyszczącej,
  • naciągnij skórę, aby przyspieszyć aplikację i naklej plastry.

Plastry na zmarszczki należy pozostawić na skórze na ponad 3 godziny. Najlepiej używać ich na noc.

Przeczytaj również o ćwiczeniach na zmarszczki pod oczami!

Plastry na zmarszczki - efekty

Plastry na zmarszczki przynoszą zauważalne i szybkie efekty. Przede wszystkim powodują delikatne spłycenie zmarszczek powierzchniowych. Zawierają również składniki pielęgnujące, dlatego nawilżają i wygładzają skórę, a także zwiększają jej elastyczność i napięcie, przez co wydaje się zdrowa, świeża i pełna balasku.

Richevon Eye

RICHEVON EYE
ODMŁADZAJ SKÓRĘ DZIĘKI SKŁADNIKOM AKTYWNYMKUP TERAZ

Plastry przeciwzmarszczkowe - przeciwwskazania

Plastrów przeciwzmarszczkowych nie należy stosować, jeśli mamy alergię na silikon lub inne składniki produktu. Ponadto nie należy ich aplikować na uszkodzoną skórę, sączące się rany, oparzenia, błony śluzowe, a także jeśli cierpimy na choroby dermatologiczne, które uniemożliwiają używanie wyrobów na bazie silikonu.

Plastry na zmarszczki  a działania dodatkowe

Plastry na zmarszczki wykazują szereg korzystnych działań dla skóry, ale mimo wszystko nie powinny stanowić jednej metody do walki z tym problemem. Aby pozbyć się zmarszczek należy działać kompleksowo, stawiając przede wszystkim na odpowiednią pielęgnację, najlepiej jak najwcześniej. Na skórę należy nakładać odpowiednie kremy, które zawierają starannie dobrane składniki aktywne. Najważniejsze jest działanie nawilżające i nawadniające, ponieważ sucha skóra jest bardziej podatna na powstawanie zmarszczek. Znaczenie mają także właściwości regenerujące i stymulujące produkcję kolagenu i elastyny, których ilość zmniejsza się w skórze wraz z wiekiem.

Podsumowując, plastry na zmarszczki to wygodny i prosty sposób, aby zadbać o kondycję skórę i zniwelować pojawiające się oznaki starzenia. Aplikacja plastrów jest bardzo prosta i przebiega szybko. W związku z tym na ich używanie decyduje się coraz więcej kobiet i mężczyzn, u których pojawiają się pierwsze zmarszczki. Co więcej, dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu można je dopasować do konkretnych partii twarzy i zmarszczek, które właśnie w tych miejscach się pojawiły.


Bibliografia:

1. K. Burda-Malarz, Pielęgnacyjne i lecznicze zastosowanie witaminy A oraz jej pochodnych, „Świat Farmacji”, 2009.
2. J. Gruenwald, C. Mueller, Reviewing Vitamin E, „Nutraceuticals World”, 2005, s. 22-24.
3. M. Sikora, Ważne odkrycie kosmetyki Koenzym Q10, „Chemia kosmetyczna i gospodarcza”, 12, 2001, s. 47-49.

1 głosów

Komentarze

Opinie o Richevon Eye - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊