Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Richevon Eye

Strona główna » O Richevon Eye

Richevon Eye to skuteczne kosmetyki na zmarszczki pod oczami. Nasze produkty wyróżniają się starannie skomponowanymi składami, co pozwala im działać skutecznie, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa dla skóry. Producentem Richevon Eye jest laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, istniejące na rynku od 2015.

Siła naturalnych składników aktywnych

Kosmetyki Richevon Eye bazują na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego. Selekcjonujemy substancje, które odznaczają się najcenniejszymi właściwościami i tworzymy z nich zgodne kompozycje o kompleksowym działaniu. Nasze kosmetyki wielowymiarowo podchodzą do procesu starzenia się skóry, uwzględniając wszystkie związane z nim główne aspekty.

karina pietrzela_kosmetologO kremie pod oczy Richevon Eye mogę powiedzieć, że posiada bogaty skład, w którym obecne są różne typy składników aktywnych istotnych dla odmłodzenia skóry. W Richevon Eye znajdziemy między innymi składniki stymulujące odnowę skóry, napinające i ujędrniające, nawilżające, neutralizujące wolne rodniki, wzmacniające naczynka krwionośne. Takie właściwości posiadają niektóre ekstrakty roślinne oraz kwas hialuronowy i koenzym Q10, czyli składniki o udowodnionym działaniu przeciwzmarszczkowym. Ten krem pod oczy z pewnością działa na skórę odmładzająco i prowadzi do redukcji zmarszczek. Co więcej, zmniejszenie zmarszczek nie jest tutaj zasługą maskowania, lecz rzeczywistej poprawy stanu cery dzięki tym wszystkim składnikommówi Karina Pietrzela, kosmetolog

Kosmetyki łagodne dla skóry

Kosmetyki Richevon Eye działają skutecznie nawet w tak newralgicznych rejonach jak skóra w okolicach oczu. Zawdzięczają to swoim delikatnym składom, w których położyliśmy duży nacisk na bezpieczeństwo.

verdelab-ikonaDo produkcji naszych kosmetyków nie używamy sztucznych dodatków i barwników. Używany przez nas konserwant jest w pełni bezpieczny i akceptowany przez ECOCERT, a data przydatności kosmetyków wynosi 24 miesiące. Skóra traktowana w taki sposób jest po prostu zdrowsza i nie dochodzi do jej podrażnieniamówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Nietestowane na zwierzętach

Nigdy nie testujemy naszych kosmetyków na zwierzętach. Bezwzględnie sprzeciwiamy się takim praktykom, dlatego w przyszłości również nie będziemy testować żadnego naszego produktu na zwierzętach.

Doceniane przez klientów

Kosmetyki Richevon Eye spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród naszych klientów. Liczne opinie zadowolonych użytkowników są dla nas najlepszą motywacją do dalszego działania. Cieszymy się z każdej pozytywnej opinii i pragniemy dołożyć starań, aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na oczekiwania klientów. Dlatego ciągle poszerzamy naszą ofertę.

Kosmetyki, którym warto zaufać!

Dlaczego warto kupować kosmetyki naturalne, a nie te konwencjonalne? Przede wszystkim ze względu na ich większą skuteczność. W Richevon Eye składniki aktywne stanowią przeważającą część produktu, natomiast w zwykłych kosmetykach zawartość substancji czynnych jest znikoma. Ponadto wybierając Richevon Eye, unikają Państwo szkodliwej chemii, niebezpiecznej zarówno dla naszej skóry, jak i całego ekosystemu. Mają też Państwo pewność, że kupują produkt, który nie był wcześniej testowany na zwierzętach.

Richevon Eye to wysoka koncentracja składników aktywnych pochodzenia naturalnego dla wysokiej skuteczności oraz bezpieczeństwa stosowania.

Opinie o Richevon Eye - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊