Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Opadająca powieka – jak jej zaradzić?

Strona główna » Blog » Opadająca powieka – jak jej zaradzić?

Z całą pewnością opadająca powieka nie prezentuje się zbyt estetycznie. To dlatego tak wiele kobiet postanawia zrobić coś z tym problemem i tym samym poprawić swój wygląd. Warto przede wszystkim wiedzieć, czym spowodowane jest opadanie powieki oraz czy istnieją jakiekolwiek sposoby na to, aby skutecznie sobie z tym poradzić. Dzięki temu spojrzenie odzyska dawną świeżość oraz głębie.

Opadająca powieka – jakie są jej przyczyny oraz jak wygląda?Opadająca powieka

Warto wiedzieć, czym w dużej mierze spowodowana jest opadająca powieka. Co ją powoduje? Przede wszystkim uwarunkowania i czynniki genetyczne. Niestety u niektórych kobiet opadające powieki są rzeczą naturalną, która dziedziczą zapisaną w genach. Innymi czynnikami są jednak czynniki zewnętrzne.

Opadająca powieka może być również następstwem:

  • długotrwałego zmęczenia,
  • zbyt długiej pracy przed komputerem,
  • konsekwencją złego doboru kosmetyków.

Warto też wiedzieć, jak wyglądają opadające powieki. Przede wszystkim jest to niewielka fałdka skóry, która gromadzi się nad okiem. Z czasem opuszcza się ona coraz niżej, co sprawia, że oko wygląda na wiecznie zmęczone i pozbawione witalności. Warto zaznaczyć tutaj, że opadające powieki niestety dodają lat. To dlatego tak ważne jest to, aby działać jak najszybciej.

Przeczytaj również artykuł na temat zabiegów na zmarszczki pod oczami:
https://richevoneye.pl/blog/zabiegi-na-zmarszczki-pod-oczami/

Opadająca powieka – jak jej zaradzić?

Warto mieć świadomość, że opadająca powieka jest procesem bardzo trudno odwracalnym. To dlatego najlepszym pomysłem jest działanie, zanim jeszcze będzie widoczna. W dalszym stadium jest to naprawdę wyjątkowo trudne. To dlatego trzeba temu przeciwdziałać i zahamować to jak najszybciej, jest to możliwe. Najlepszym pomysłem będzie krem na opadające powieki. Oczywiście musi zawierać on korzystne i przede wszystkim naturalne składniki, takie jak bioferment z aceroli, ekstrakt z topoli czarnej, ekstrakt z guarany. Wymienione składniki pomagają skórze się regenerować oraz polepszają jej napięcie. Dzięki temu skóra wygląda na zdrowszą i przede wszystkim wyraźnie młodszą.

Warto zaznaczyć, że odpowiednio dobrany krem potrafi skutecznie przyczynić się do tego, aby opadająca powieka stała się mniej widoczna. Dzięki temu całkowicie odmieni się wygląd twarzy. Jej owal nabierze wyrazistości, a spojrzenie będzie świeższe i przede wszystkim młodsze. Oczywiście istotną kwestią jest tutaj czas. Im szybciej sięgnie się po odpowiednio dobrany krem, tym szybciej zauważy się pozytywne efekty. Należy również pamiętać o regularności. Tylko wtedy faktycznie rezultaty utrzymają się przez dłuższy czas.
Zamów krem pod oczy Richevon Eye (tylko naturalne składniki) RICHEVON EYE -10% na hasło rabat10 w sklepie internetowym!
Opadająca powieka to problem, który może przydarzyć się kobietom w każdym wieku. Tak jak było już wspomniane, odpowiedzialność za taki stan rzeczy ponoszą geny, ale także czynniki zewnętrzne, które przyczyniają się do osłabienia skóry i pogorszenia jej stanu. Opadająca powieka skutecznie dodaje lat i sprawia, że cała twarz sprawia wrażenie zmęczonej. To dlatego od razu, gdy zauważy się u siebie niepokojące objawy, z całą pewnością trzeba skorzystać z pomocy odpowiednio dobranych kosmetyków. To właśnie one mogą zahamować proces opadania powieki i tym samym wpłynąć lekko na wygląd całej twarzy oraz samego spojrzenia.

Richevon Eye

ZAMÓW RICHEVON EYE
BOGATA KOMPOZYCJA NATURALNYCH SKŁADNIKÓW ZAMKNIĘTA W KREMIE POD OCZY ZAMÓW!


Bibliografia

1. Wydro D., Starzenie się skóry – aspekty genetyczne, fizjologiczne i patomorfologiczne, 2009
2. Kwak Y.J., Lee D.H., Kim N.M., Lee J.S., Screening and extraction condition of anti-skin aging elastase inhibitor from medicinal plants, 2005
3. Carlo A., Anna M.M., Chiara S., and Donatella V., Stability studies of new cosmetic formulations with vegetables extracts as functional agents, 2001

5 głosów

Komentarze

Opinie o Richevon Eye - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zasypujecie nas zamówieniami! Dlatego wysyłki staramy się wysyłać w ciągu 24 h, ale zastrzegamy sobie prawo do wysyłki w 48 h