Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Jak zlikwidować cienie pod oczami – sprawdzone sposoby.

Strona główna » Blog » Jak zlikwidować cienie pod oczami – sprawdzone sposoby.

Jak zlikwidować cienie pod oczami, które stanowią częsty problem, postarzają, odbierają urodę? Każdy chciałaby utrzymywać zdrowy, promienny wygląd, bez konieczności codziennego ukrywania niedoskonałości. Istnieje kilka skutecznych sposobów na to, aby pozbyć się ich na zawsze.

Jak zlikwidować cienie pod oczami – okłady

Jak zlikwidować cienie pod oczami okładami? To najszybszy i najłatwiej dostępny sposób, gdy cienie są niewielkie, powstały z niewyspania, lub lekkiego przemęczenia. Kojący masaż kostką lodu zmniejszy opuchliznę, obkurczy naczynka krwionośne i usprawni przepływ krwi, przynosząc ulgę nabrzmiałej skórze pod oczami. Plasterki ogórka rozjaśnią delikatną skórę, dodatkowo ją nawilżając, najlepiej aby ogórek był schłodzony wcześniej w lodówce, wtedy szybciej doczekamy się efektów.

Inne pomysły na sińce pod oczami – jak zlikwidować je dzięki okładom pod oczy? Oto kilka przykładów:Jak zlikwidować cienie pod oczami - sprawdzone sposoby.

  • plastry jabłek,
  • torebki herbaty,
  • plastry surowych ziemniaków,
  • przekrojone liście aloesu.

Jak zlikwidować cienie pod oczami – serum i krem

Jak zlikwidować cienie pod oczami przy pomocy serum pod oczy i kremu? Wybieramy kosmetyki przystosowane do zwalczania tego problemu, aplikujemy codziennie rano i wieczorem, mogą być trzymane w lodówce, aby szybciej zwalczyć opuchliznę. Na satysfakcjonujące efekty należy poczekać kilka dni, gdy zauważymy dużą poprawę nie rezygnujemy z używanych produktów, gdyż zaprzestając kuracji problem może powrócić, aby temu zapobiec stosujmy je regularnie.

Serum ma bardziej skoncentrowaną formułę, dzięki temu zawiera więcej składników aktywnych, więc działa szybciej od kremu, co na sińce pod oczami może się okazać bardziej efektywniejsze.

Przeznaczone jest jednak do stosowania okresowo, na przykład przy nasileniu problemu, lub co kilka tygodni jako dodatkową ochronę. Kremu natomiast powinniśmy używać bez przerwy.

Sprawdź krem na sińce pod oczami

Jak zlikwidować cienie pod oczami – właściwa dieta

Jak zlikwidować cienie pod oczami dzięki właściwej diecie? Jest niezwykle ważna dla prawidłowego działania całego organizmu. Niewłaściwe składniki odżywcze, mogą być przyczyną powstawania cieni pod oczami, należy je wyeliminować z naszej diety. Bardzo ważne jest również odpowiednie nawodnienie, ciało któremu nie dostarczymy wymaganych składników odżywczych, będzie się buntować i przez cienie sugerować nam że należy coś zmienić. Działając od środka można naprawdę bardzo wiele zdziałać w poprawie naszego wyglądu. Wskazane jest pozbycie się nałogów np. palenie papierosów ogromnie pogłębia problem cieni pod oczami.

Richevon Eye

RICHEVON EYE
SKUTECZNY KREM LIKWIDUJĄCY CIENIE POD OCZAMI KUP TERAZ

Jak zlikwidować cienie pod oczami – wizyta u lekarza

Jak zlikwidować cienie pod oczami wizytą u lekarza? Jest wskazana, gdy nie działa żaden inny sposób. Cienie pod oczami mogą być objawem różnych chorób, z którymi zmaga się nasz organizm. Warto sprawdzić czy jesteśmy w pełni zdrowi. Lekarz zdiagnozuje przyczynę problemu i wprowadzi leczenie, które może skutecznie pomóc w walce z zastanawianiem się jak usunąć cienie pod oczami.

Jak zlikwidować cienie pod oczami – zabiegi

Jak zlikwidować cienie pod oczami zabiegami? Możemy je rozważyć, gdy przyczyną naszego problemu są na przykład cechy dziedziczne, które ciężko zwalczyć innymi sposobami. Medycyna estetyczna oferuje kilka pomocnych zabiegów, jak na przykład wstrzyknięcie kwasu hialuronowego lub mezoterapię igłową.

Niezależnie od sposobu jak zlikwidować cienie pod oczami należy pamiętać, aby zawsze używać dobrego kremu z wysoką zawartością składników aktywnych pochodzenia naturalnego, nawet wtedy gdy problem występuje sporadycznie. Kremy również przeciwdziałają powstawaniu cieni, nie tylko likwidują. Zawsze lepiej wybierać kosmetyki naturalne, gdyż te naszpikowane chemicznymi składnikami mogą czasem tylko pogorszyć sprawę.


Bibliografia

1. Jakimowicz-Klein B., Jak wyprasować zmarszczki, 2017
2. Elie M., Kressaty J., Anti-wrinkle hormone-type cosmetic composition, 2009
3. Martini M., Kosmetologia i farmakologia skóry, 2007

10 głosów

Komentarze

Milena - 2020-09-08 08:35:59

Dlatego ja już się w to nie bawię i nakładam 2 razy dziennie krem pod oczy i jedynie dodatkowe rzeczy robię kiedy mam czas...

mariannad - 2020-09-03 12:16:18

Moja koleżanka ma cienie pod oczami genetycznie i mimo stosowania częstych zabiegów zmniejszyły się tylko troszkę ;( muszę polecić jej taki krem

dudusia - 2020-09-02 17:18:45

zimnych okładów nigdy nie próbowałam, ale torebki od herbaty + ogórki to już jest u mnie norma, ale powoli zaczynam szukać już czegoś do noszenia normalnie bo męczy mnie to że nakładasz coś tylko na ok. 20 min., a nie tak że będzie ci leczyło skórę itp.

Sandra - 2020-09-01 21:52:33

powiem wam, że nie wiem jak wy, ale widziałam różne rzeczy ale jak poczytałam nieco więcej jak zlikwidować cienie pod oczami sprawdzone sposoby przeze mnie to ZIMNE OKŁADY!!! No cudo, ale jednak to pomaga z lekka na chwilę :<

ania - 2020-09-01 01:02:27

Zawsze myślałam, ze krem na większy wpływ na cienie pod oczami!! :o

Opinie o Richevon Eye - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊