Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Cienka skóra pod oczami – jak jej zapobiec?

Strona główna » Blog » Cienka skóra pod oczami – jak jej zapobiec?

Cienka skóra pod oczami to, z całą pewnością pewien defekt. Na pewno jednak warto wspomnieć o tym, że niektóre osoby mają skłonności do pojawiania się cienkiej skóry, podczas gdy inni mają tam skórę, która długo zachowuje swoją naturalną jędrność, nawet jeśli nie jest stosowana żadna specjalna pielęgnacja. To dlatego warto wiedzieć, w jaki sposób radzić sobie z cienką skórą pod oczami, aby przywrócić jej dawny wygląd, a oku przywrócić świeższe spojrzenie.

Cienka skóra pod oczami – jakie są jej przyczyny i jak wygląda?Cienka skóra pod oczami

Na samym początku warto wspomnieć o tym, jak wygląda cienka skóra pod oczami oraz co ją powoduje. Mając wiedzę w tym temacie, o wiele łatwiej będzie przeciwdziałać osłabianiu się skóry. Przede wszystkim cienka skóra pod oczami jest doskonale widoczna. Osłabiona skóra opada lekko w dół i rozciąga się, przez co tworzą się charakterystyczne worki pod oczami.

Jakie są tego przyczyny? Warto wymienić:

  • niedostateczne nawodnienie skóry,
  • zła pielęgnacja,
  • niewyspanie,
  • patrzenie w ekrany przez zbyt długi czas.

Oczywiście są także osoby, które mają skłonności do cienkiej skóry pod oczami i u nich po prostu pojawia się ona szybciej bez względu na to, jak bardzo pielęgnują swoją skórę. Najczęściej winne za ten stan rzeczy są geny, a także zbyt szybka utrata wilgoci.

Sprawdź jakie zabiegi na zmarszczki pod oczami są warte uwagi:
https://richevoneye.pl/blog/zabiegi-na-zmarszczki-pod-oczami/

Cienka skóra pod oczami – jakie są tego konsekwencje?

Oczywiście warto też wiedzieć o tym, jakie konsekwencje niesie za sobą cienka skóra pod oczami. Przede wszystkim taka skóra ma tendencje do powstawania worków pod oczami, cieni oraz nieestetycznych zmarszczek. To dlatego o taką skórę należy specjalnie dbać. Odpowiednia pielęgnacja powinna znacząco pomóc w utrzymaniu odpowiedniej kondycji skóry dookoła i pod oczami.
Zamów krem pod oczy RICHEVON EYE -10% na hasło rabat10 w sklepie internetowym!

Jaką pielęgnacje należy stosować, gdy pojawia się cienka skóra pod oczami?

W takiej sytuacji niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja, która sprawi, że cienka skóra pod oczami widocznie się wzmocni. Niezbędne są przede wszystkim kosmetyki, które zawierają między innymi koenzym Q10. Jego zbawienna moc sprawia, że skóra pod oczami staje się nawilżona, odmłodzona, a także przede wszystkim wzmocniona. Dzięki temu cienka skóra pod oczami posiada dodatkowe wzmocnienie. Oczywiście takie kosmetyki muszą być stosowane regularnie. W przeciwnym razie nie uda się utrzymać albo nawet nie uda się uzyskać oczekiwanych efektów. Kremy najczęściej powinny być aplikowane dwa razy dziennie, czyli rano oraz wieczorem. Skuteczną pielęgnację cienkiej skóry pod oczami zapewni nam Richevon Eye, który doskonale ją wzmocni i nawilży.

Cienka skóra pod oczami to prawdziwa zmora wielu kobiet w różnym wieku. Z tak cienką skórą zmagają się nawet panie po 20. roku życia. Niestety winę za taki stan rzeczy często ponoszą geny oraz szybki tryb życia, który niekoniecznie jest zdrowy i bezpieczny dla stanu skóry. Naturalnie wszystkiemu można zaradzić. Najważniejsze jest to, aby cienka skóra pod oczami otrzymała odpowiednie wsparcie. Przede wszystkim warto zainwestować w kosmetyki z najlepszymi, naturalnymi składnikami. To właśnie one w najlepszy sposób wzmacniają delikatną skórę tych okolic. Dzięki temu nie tylko opóźnia się pojawianie pierwszych zmarszczek, ale i zapobiega się pojawianiu się nieestetycznych cieni oraz worków.

Richevon Eye

ZAMÓW RICHEVON EYE
BOGATA KOMPOZYCJA NATURALNYCH SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH ZAMÓW!


Bibliografia

1. Jakimowicz-Klein B., Jak wyprasować zmarszczki, 2017
2. Jakimowicz-Klein B., Zmarszczki możesz je pokonać, 2006
3. Martini M., Kosmetologia i farmakologia skóry, 2007

7 głosów

Komentarze

rumiana4115 - 2020-05-07 15:10:02

Ja to nawet jakbym nie miała cienkiej skóry pod oczami to odpowiednio bym ją pielęgnowała. Jak to mówią oczy są zwierciadłem duszy i muszą ładnie wyglądać ^^

Olejniak - 2020-05-05 21:20:17

W przypadku cienkiej skóry pod oczami to ja z całego serca mogę polecić Richevon Eye, który sprawdza się idealnie. Buteleczka jest fajna i wszędzie bez problmeu go zabierzemy - jest to ważne, ponieważ takie kosmetyki trzeba używać reguralnie.

Karolin - 2020-05-04 19:48:33

Cienka skóra pod oczami wymaga przedewszystkim naturalnych kosmetyków. Tymi napchanymi chemią możemy sobie tylko zaszkodzić.

wia-nka - 2020-05-02 18:15:10

U niektórych kobiet cienka skóra pod oczami jest naprawdę bardzo uciążliwa. Najgorzej jest podczas zimy. Ja muszę szczelnie zakrywać twarz bo jak tego nie zrobię to skóra pod oczami sucha na wiór, piecze a i czasami to nawet jak zbyt mocno dotknę to krew leci

Agii - 2020-05-02 10:12:40

Taka kobieca uroda, że mamy cienką skórę pod oczami. To chyba dobrze :P

Opinie o Richevon Eye - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊